Oferta

Brooklyn Club to kolejna realizacja Switch w Polsce. Powstała 4-torowa kręgielnia o klubowym charakterze. Prawie 60-tysięczny Racibórz doczekał się w końcu bowlingu, w ścisłym centrum miasta, kilkadziesiąt metrów od rynku.

Brooklyn Club to nie tylko kręgielnia, ale również drink-bar, dobra kuchnia, parkiet do tańca i karaoke.

Aby podkreślić klubowy wystrój lokalu, zastosowaliśmy odpowiedni wzór podświetlenia laminatów w ultrafiolecie, który doskonale współgra z wystrojem. Dekorację lokalu wykonali artyści poleceni przez Switch, z którymi współpracujemy przy kolejnych realizacjach. Efekt finalny powstał według wspólnego projektu, zwłaszcza w zakresie oświetlenia - kręgielnia może pracować w trybie "dziennym" i "klubowym".

Klub znajduje się dwa piętra poniżej lokali mieszkalnych, dlatego ogromnym wyzwaniem było wyciszenie kręgielni. Wymagania akustyczne i rekreacyjny charakter lokalu sprawiły, że zaproponowaliśmy użycie podajnika sznurkowego. Połączenie kilku warstw wyciszających ściany i zastosowanie odpowiednich dystansów od konstrukcji budynku dało pożądany efekt. Kolejne wyzwanie za nami!

Zapraszamy!