Oferta

KOSI PRO to darmowy dodatek do większości maszyn KEGEL. Oprogramowanie KOSI PRO to jakby cała ekipa profesjonalistów dostępna pod kilkoma przyciskami.

 

 

Do wszystkich maszyn Kustodian można dołączyć zestaw łączności przez Bluetooth. Teraz można zdalnie zmieniać ustawienia maszyny, za pośrednictwem notebooka, palmtopa itp.

 

KEGEL udoskonala produkty już od ponad dwóch dekad. Oto kilka powodów, dla których nie mają sobie równych:

Badania i Rozwój - Każdy produkt KEGEL powstaje w odpowiedzi na wyraźne potrzeby w środowisku bowlingowym. Znając faktyczne zagadnienia, KEGEL przeprowadza dogłębne badania i nowy produkt zwykle rozwiązuje problem.

Produkcja w USA - Wszystkie produkty KEGEL tworzone są przez ekspertów i własną ekipę techniczną. Przed wysyłką, każda partia towaru jest dodatkowo testowana.

Testowanie na torze - Aby upewnić się że produkty mają odpowiednie właściwości, rozgrywane jest minimum 50 gier, zanim kolejna partia produktów trafi na rynek. KEGEL stawia na ich powtarzalność i stałą wydajność.

Certyfikat ISO 9001 - KEGEL spełnia restrykcyjne wymagania certyfikatu ISO 9001, co do dokumentacji i kontroli jakości produktów opuszczających fabrykę.