Oferta

W ofercie Switch mamy zatwierdzone przez USBC syntetyczne tory, wykonane przez wiodącego w świecie producenta laminatu - włoską firmę ABET Laminati. Atrakcyjności dodaje im podajnik projektowany przez Pininfarina.

Switch Bowling - Tory

Panele Abet Laminati

Tory wykonane są z laminatów o grubości 10 mm, spełniają normy EN 438 i ISO 4586. Grubość uzyskuje się z arkuszy impregnowanych żywicami termoutwardzalnymi. Tak utworzony panel poddany jest następnie działaniu wysokiego ciśnienia (9MPa) i  temperatury (150°C) w specjalnej prasie.

 


W rezultacie powstaje stabilny, płaski panel, o wysokiej wytrzymałości na czynniki chemiczne, rozpuszczalniki i ogień.

Podajnik Switch by Pininfarina

Podajnik Switch zaprojektowany przez Pininfarina na motywie "S". Wytrzymałe i trwałe dzięki szkieletowi z metalowych rurek. Dolny stojak na kule łatwy w montażu na zasadzie zatrzasku. Przyciski resetu i wentylatorek na dłonie, położone są na wygodnej dla gracza wysokości. Dostęp do windy kul nie wymaga specjalistycznych narzędzi - wystarczy zdjąć osłonę.

Switch  Bowling - Podajnik

Podajnik zamontowany jest na specjalnym panelu, z wnęką na reklamę. Kręgielnie mogą w niej zainstalować własną reklamówkę - dodatkowy dochód dzięki pomysłowości Switch.

Panele maskujące

Montowane są na ruchomych rusztowaniach, które po podniesieniu dają wygodny dostęp do frontu maszyn. W dużym stopniu ułatwia to konserwację i przeglądy, przede wszystkim daje niepowtarzalny efekt wizualny. Dostępnych jest kilkanaście motywów graficznych. Można też użyć motywu zaprojektowanego przez kręgielnię.

Switch Bowling - Panel maskujący