O firmie

Firma Bowling Zone powstała ponad 10 lat temu z pasji do bowlingu. W swojej początkowej działalności zajmowaliśmy się głównie dystrybucją sprzętu dla graczy, oferując sprzęt największych światowych marek tj.: Ebonite, Hammer czy Storm.
Obserwując wzrost zapotrzebowania rynku bowlingowego na kompleksowe usługi, wzbogacaliśmy naszą ofertę uruchamiając hurtownię z asortymentem dla kręgielni takim jak kule, buty do gry, kręgle, itp. Wykazując duży potencjał sprzedażowy w branży zdobyliśmy wyłączne przedstawicielstwo na Polskę szwajcarskiej firmy Switch Bowling. Nasze kręgielnie charakteryzuje Swajcarska precyzja oraz Włoski design zaprojektowany przez znane biuro projektowe Pininfarina. Do dnia dzisiejszego zbudowaliśmy w Polsce kilkadziesiąt torów marki Switch, a na całym świecie jest ich już ponad tysiąc!.
W swojej działalności kierujemy się rzetelną i wiarygodna informacją. Kładziemy nacisk na zdobywanie certyfikatów i uprawnień, sami organizujemy seminaria, szkolenia, a wiedzę teoretyczną wykorzystujemy praktyce. Wiemy, że jakość naszych usług zależy od poziomu profesjonalizmu, dlatego ciągle podwyższamy poziom Naszej wiedzy oraz rozszerzamy działalność w oparciu o potrzeby rynku sportowo-rekreacyjnego.
Od 2011 roku możemy się pochwalić współpracą z firmą Fiberesin, producentem najwyższej klasy kortów do squash, certyfikowanych przez Światową Federację Squasha.
Służymy doradztwem na każdym etapie budowy kręgielni oraz kortów do squasha, począwszy od projektu, przez montaż aż po uruchomienie i prowadzenie działalności. Naszym celem jest utrzymanie najwyższej jakości usług i serwisu.