Start

Firma Bowling Zone powstała ponad 10 lat temu z pasji do bowlingu. W swojej początkowej działalności zajmowaliśmy się głównie dystrybucją sprzętu dla graczy, oferując sprzęt największych światowych marek tj.: Ebonite, Hammer czy Storm.
Obserwując wzrost zapotrzebowania rynku bowlingowego na kompleksowe usługi, wzbogacaliśmy naszą ofertę uruchamiając hurtownię z asortymentem dla kręgielni takim jak kule, buty do gry, kręgle, itp. Wykazując duży potencjał sprzedażowy w branży zdobyliśmy wyłączne przedstawicielstwo na Polskę szwajcarskiej firmy Switch Bowling. Nasze kręgielnie charakteryzuje Swajcarska precyzja oraz Włoski design zaprojektowany przez znane biuro projektowe Pininfarina. Do dnia dzisiejszego zbudowaliśmy w Polsce kilkadziesiąt torów marki Switch, a na całym świecie jest ich już ponad tysiąc!.
W swojej działalności kierujemy się rzetelną i wiarygodna informacją. Kładziemy nacisk na zdobywanie certyfikatów i uprawnień, sami organizujemy seminaria, szkolenia, a wiedzę teoretyczną wykorzystujemy praktyce. Wiemy, że jakość naszych usług zależy od poziomu profesjonalizmu, dlatego ciągle podwyższamy poziom Naszej wiedzy oraz rozszerzamy działalność w oparciu o potrzeby rynku sportowo-rekreacyjnego.
Służymy doradztwem na każdym etapie budowy kręgielni, począwszy od projektu, przez montaż aż po uruchomienie i prowadzenie działalności. Naszym celem jest utrzymanie najwyższej jakości usług i serwisu.

Nasze realizacje więcej

Największy w Polsce serwis internetowy o tematyce bowlingu!

Zapraszamy

bowlingnews.pl